اخبار

کاشی آنتی باکتریال

شرکت ارس تولید کنند کاشی های استخری آنتی باکتریال

کاشی های استخری ارس با توجه به ویژگی های خاص خود مناسب محیط هایی با رطوبت بسیار زیاد بوده، همین امر سبب می شود که مقاومت و سازگاری مناسب را برای استفاده در جاهای مختلف داشته باشد.

کاشی‌های ارس لعاب آنتی باکتریال دارد که در واقع باعث کشته شدن باکتری نمی‌شود بلکه با ایجاد صدمه در دیوار سلولی باکتری‌ها آن‌ها را تجزیه کرده و نهایتا از بین می‌برد.
لذا پس از فرایند تولید خاصیت آنتی باکتریال آن دائمی می‌شود و موجب جذب کمتر میکروب، جلبک و تمیزی بیشتر سطح کاشی می‌شود.

کاشی های ارس با طرح متنوع قابلیت های زیادی را جهت چیدمان به خریداران می دهد.

آبشاری ، ریزشی ، ورساچه ، گل ، باند و …

شرکت کاشی ارس با تنوع در طرح و اندازه این نوع کاشی ها را تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

طرح های جدید استخری کاشی ارس ورساچه ریزشی زمینه آبی

ویژگیهای کاشی استخری

لعاب براق کاشی‌های استخری  فضا را بزرگ‌تر از اندازه‌ی اصلی آن نشان می‌دهند.

قابلیت استفاده در طراحی ها

کاشی های استخری به دلیل اندازه ی مناسب ابعاد خود و همچنین تنوع رنگی، قابلیت استفاده در طراحی های دیوار نگاره ها، تصویرسازی های هنری را داشته، می توانند در کارهای هنری متنوعی به کار گرفته شوند.

به صرفه بودن و عدم لک پذیری

همین خاصیت ضد آب بودن و آنتی باکتریال بودن کاشی استخری سبب می شود تا لک پذیری آن نیز به حد صفر برسد، از این رو ظاهر این نوع از کاشی ها نیز به مرور زمان آسیب نمی بیند و همین امر باعث بالا رفتن عمر مفیدشان خواهد شد.

مقاوم در برابر یخ زدگی

کاشی های استخری در برابر یخ زدگی مقاوم بوده، با انبساط و انقباض های احتمالی که در محیط قرار گرفتن شان پیش می آید هیچ نوع صدمه ای نمی بینند و همچنین از سطحی که بر روی آن نصب شده اند نیز جدا نمی شوند.

کاربرد کاشی استخری در دکوراسیون داخلی

علاوه بر کاشی های تزئینی که دارای نقش و نگارهای خاص و زیبا بوده، برای زیباسازی مکان های مختلف بر روی دیوارها و یا ستون ها به کار گرفته می شوند، استفاده از کاشی های های استخری با عنوان کاشی های کاربردی نیز در فضاهایی مثل کف و دیوارهای آشپزخانه و یا سرویس های بهداشتی با چیدمانی زیبا می تواند فضای زیبایی را در خانه به وجود بیاورد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *